ویلچر واکر عصا

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش یک نتیجه

واکر چهار چرخ سبد دار زیکلاس مد
۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان

واکر چهار چرخ سبد دار زیکلاس مد ZYKLUSMed

  • از دست دادن تحرک یکی از مسائل عمده ای است که افراد سالخورده و معلول با آن روبرو می شوند، بنابراین ایده خوبی است که بدانیم به معنای واقعی واکر چرخدار زیکلاس مد چیست؟ همانطور که می دانیم کهولت سن باعث تغییر وضعیت و حرکت استخوان ها، عضلات و مفاصل، مشکلات پزشکی مانند بیماری قلبی، آرتریت، آلزایمر و انواع معلویت های جسمی منجر به ضعف و از دست دادن تدریجی تحرک می شود.

  • هنگامی که دیگر نمی توانید به راحتی راه بروید، استقلال خود را از دست می دهید، برای غذا خوردن، حمام رفتن و بسیاری از فعالیت های دیگر ممکن است به دیگران وابسته شوید؛ این سناریو خسته کننده می تواند به انزوا و افسردگی شما منجر شود. اما امید خود را از دست ندهید، وسایلی به مانند: واکر چهارچرخ زیکلاس مد باعث می شوند شما نیاز به کمک دیگران نداشته باشید. واکر چهارچرخ زیکلاس مد ثبات بیشتری نسبت به استفاده از عصا دارند.

  • واکر چهارچرخ زیکلاس مد با طراحی زیبا و وزن مناسب ، بسیاری از مشکلات جابجایی عزیزانمون را که قادر به این مهم نیستند را حل خواهد کرد. واکر زیکلاس مد ساخت کشور آلمان میباشد .

  • در مریض هایی که نیروی عضلات اندام زیرین آنها کاهش پیدا کرده است و یا دامنه حرکتی مفصل ران یا زانو یا مچ پای آنها کاسته شده، و یا مشکلی در تعادل دارند واکر چهارچرخ زیکلاسمد میتواند یاری کننده خوبی برای آن ها باشد.واکر زیکلاس مد با وجود چهار چرخ در این شرایط بیشترین میزان تعادل را برایتان فراهم می کند.