دستگاه تست قند خون

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

Showing all 4 results

ناموجود
دستگاه تست قند خون اکیوچک مدل پرفورما
ناموجود
دستگاه تست قند خون اکیوچک مدل پرفورما ابعاد دستگاه : 20*15*5 سانتیمتر وزن دستگاه : 50 گرم زمان نمایش تست : 5 ثانیه منبع تغذیه : باطری خون مورد نیاز تست : 60 میکرولیتر حافظه ذخیره نتایج دارد قابلیت نمایش میانگین نتایج تست در یک دوره زمانی دارای نمایشگر تاریخ و زمان
دستگاه تست قند خون امپرور مدل Prodigy
۱۴۵,۰۰۰ تومان

نقد و بررسی نوار تست قند خون امپرور

گلوکز به عنوان اولین منبع تولید انرزی در بدن شناخته می شود، به عبارت دیگر پس از مصرف میوه که دارای فروکتوز است و یا شیر که دارای لاکتوز است، این لاکتوز و فروکتوز در بدن به گلوکز تبدیل شده و انژی مورد نیاز ما را تامین می کند.قندخون انسان همان میزان گلوکز موجود در خون ماست.این میزان قند خون همواره بایستی تست و کنترل شود.برای مثال اگر فردی میزان قند خونش بالای 130 باشد، وی متاسفانه به دیابت مبتلا است و سریعا باید به پزشک مربوطه مراجعه نماید.فروشگاه طب مزون به منظور رفاه بیماران دیابتی محصولی تحت عنوان دستگاه تست قندخون امپرور را معرفی می دارد.

نوار تست قند خون امپرور به صورت یکبار مصرف و برای مصارف شخصی در بسته بندی 50 عددی ارائه شده است. طول مدت منقضی شدن این پکیج پس از باز شدن حدود 3 ماه است. دمای مناسب برای نگهداری از این محصول در محدوده 8-30 درجه سانتیگراد است. با اندازه‌گیری روزانه قند خون می‌توان اثر غذاها و فعالیت‌های روزمره را بر میزان آن بدست آورده و به کنترل آن پرداخت. بنابراین اگر برای اندازه‌گیری مداوم میزان قند خون‌تان به نوار تست نیاز دارید، این مدل را می‌توانید انتخاب کنید.

مدت زمان نمایش نتیجه

توار تست قند خون امپرور با استفاده از 0.5 میکرولیتر خون، ظرف 5 ثانیه نتیجه تست بر روی دستگاه امپرور نمایش می‌دهد. لازم به ذکر است که نوار فقط قابل استفاده در دستگاه تست قند خون امپرور است. دستگاه‌های تست قند خون برای اندازه‌گیری قند خون، به نوار تست احتیاج دارند که وسیله‌ای یک‌بارمصرف است و بعد از استفاده باید دور انداخته شود.

از آنجایی‌که مبتلایان به دیابت ممکن است روزی چند بار قند خود را اندازه بگیرند، به نوارهای تست زیادی احتیاج پیدا می‌کنند. مشکلی که اغلب نوارهای تست دارند، این است که وقتی در ظرف آنها باز می‌شود، باید حداکثر تا سه ماه استفاده شوند؛ زیرا با جذب رطوبت کیفیت اولیه‌ی خود را از دست می‌دهند و نتایج اندازه‌گیری‌شده توسط آن‌ها قابل‌اعتماد نیست. پس از باز شدن در نوار تست قند خون امپرور 180 روز فرصت دارید نوار را مصرف کنید.

ناموجود
دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدلTD-4267
ناموجود
دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدلTD-4267 جذب خودکار نمونه خون دارای حافظه برای 450 مرتبه تست با ثبت تاریخ و ساعت روشن شدن خودکار دستگاه با ورود نمونه خون دارای قابلیت نمایش میانگین نتایج تست بصورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه خاموش شدن خودکار پس از 3 دقیقه در حالت عدم استفاده از دستگاه [...]
دستگاه تست قندخون آوان – Avan
۱۳۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تست قندخون آوان

دستگاه تست قند خون آوان اولین دستگاه تست قند خون ایرانی برای اندازه گیری غلظت گلوکز ( قند ) در خون تازه مویرگی طراحی شده است . این دستگاه برای استفاده خانگی توسط افراد عادی و استفاده بیمارستانی توسط متخصصان در محیط های بیمارستانی ، به عنوان تسهیل گر برای کنترل میزان غلظت گلوکز خون افراد در نظر گرفته شده است . 
 • مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاه مرجع سلامت     
 • مطابق با استاندارد جهانی سنجش دقت گلوکومترISO 15197   
 • استفاده از روش الکتروشیمیایی برای اندازه گیری قند خون     
 • دستگاه تست قند خون آوان AVAN
  مطابق با استاندارد جهانی سنجش دقت گلوکومتر ISO 15197
 • دستگاه تست قند خون آوان AVAN دارای تاییدیه دقت دستگاه از آزمایشگاه مرجع اداره کل تجهیزات پزشکی
 • استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی اندازه گیری تست قند خون در جهان (الکتروشیمیایی)
 • اندازه گیری قند خون با 8 الکترود در نوار های تست قند خون
 • دستگاه تست قند خون آوان AVAN  دارای قابلیت انجام تست در شرایط دمایی 5 الی 45 درجه سانتیگراد
 • انجام تست در بازه هماتوکریت 20 تا 70 درصد مناسب در دوران بارداری ، نوزادان و بیماران مبتلا به کم خونی
 • دستگاه تست قند خون آوان AVAN  دارای قابلیت اندازه گیری حجم خون