دستگاه تصفیه هوا

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

Showing all 5 results

تصفیه کننده هوا هانی ول مدل Air Touch A5
۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه هوا هانی ول Airtouch A5

امروزه یکی از مشکلات شهر های بزرگ و صنعتی و همچنین شهر های در معرض ریزگرد ها بدون شک آلودگی هواست. هرچند آلودگی هوا معیار های بسیاری دارد که هم می تواند منشا انسانی و شیمیایی و هم منشا طبیعی داشته باشد. در شهر های صنعتی به دلیل دود آلاینده ها و کارخانه ها آلودگی هوا غالبا” به شکل شیمیایی است. این در حالی است که در شهر های جنوبی کشور منشا آلودگی هوا به شکل غالب توسط ریزگرد های ناشی از وزش باد در بیابان های بدون پوشش گیاهی است.

آلودگی هوا در هر دو حالت مضر و خطرناک است لذا توصیه می شود در چنین شرایطی از دستگاه تصفیه هوا استفاده شود تا حداقل در منزل محل سکونت خود دارای هوای تمیز ، سبک و سالمی باشید. استفاده از دستگاه تصفیه هوا برای خانه های دارای فرزند کوچک و همچنین زنان باردار نیز به دلیل آسیب پذیری توصیه شده است. دستگاه تصفیه هوا airtouch A5 یکی از با کیفیت ترین و بهترین دستگاه های تصفیه هوا در این حوزه است که جهت استفاده در اتاق خواب و فضا های کوچک بسیار مناسب است. این دستگاه برای اتاق به بزرگی 30 متر مربع ایده آل بوده و ظرف مدت 15 دقیقه هوای آن را به حالت کاملا” تمیز در می آورد. همچنین این دستگاه تصفیه هوا به کمک حالت تنظیم سرعت فن و حالت شب ( کم صدا ) این امکان را به شما می دهد در هر وضعیتی حتی هنگام استراحت از هوای تمیز و عاری از آلودگی تنفس کنید.

دستگاه تصفیه هوا هانیول مدل Airtoch A5 دارای سه مرحله تصفیه هوا است که به وسیله 3 نوع فیلتر درون آن صورت می گیرد.

فیلتر هپا ( HEPA ) : این فیلتر یکی از مهم ترین و البته پیچیده ترین فیلتر های قرار گرفته درون دستگاه تصفیه هوا است. عملا” بدون این فیلتر دستگاه تصفیه هوا هیچ کارایی نداشته و کیفیت دستگاه تصفیه هوا نیز بوسیله فناوری آن شرکت در تهیه و ساخت این فیلتر تعریف می شود. این فیلتر ذرات معلق موجود در هوا تا قطر 2.5 میکرون را جذب کرده و از بین می برد.

فیلتر کربن فعال : این فیلتر توانایی جذب ذرات بسیار ریز سمی را داشته و کاربرد آن حذف بو های نامناسب در فضای محیط است.

فیلتر گرد و خاک : این فیلتر از نظر کارایی اهمیت بسیار بالایی به خصوص در شهر های دارای آلودگی هوا ناشی از گرد و خاک و ذرات معلق دارد.

نسل جدید دستگاه تصفیه هوای هانیول، فوق کم‌صدا و مجهز به سوپرفیلتراسیون پیشرفته مجموعه‌ی چندملیتی هانیول (Honeywell) با بیش از ۱۰۰ سال حضور موفق در صنایع تاسیسات و تهویه مطبوع، همواره به بررسی و ارائه راهکار برای معضلات زندگی شهری انسان پرداخته است.هانیول که از نامدارترین فعالان و نوآوران این عرصه در کشورهای امریکای شمالی و اروپا محسوب می‌شود، با حساسیت نسبت به معضل آلودگی هوا و تبعات آسیب‌زای ناشی از آن نظیر انواع سرطان‌ها، از سال‌ها قبل تصمیم به تحقیق، تولید و ارائه دستگاه‌های تصفیه هوای منحصر به فردی با نام تجاری اِیرتاچ ( Air touch ) گرفته است

ناموجود
دستگاه تصفیه هوا دنومد مدل PM2
ناموجود

تصفیه هوا دنومد

تصفیه هوا DENOMED

ویژگی تصفیه هوا دنومدتصفیه هوا دنومد دارای جذب 99درصد گرد و غبار در هوا می باشد
این تصفیه هوا 4 مرحله ای است
شعاع پوشش این تصفیه هوا 70 متر در هر ساعت می باشد
تصفیه هوا دنومد دارای 4 عدد فیلتر می باشد
انواع فیلتر های این تصفیه هوا:فیلتر اولیه ، فیلتر هپا ،فیلتر کربنی ، فیلتر فوتوکاتالیست است
دنومد برخلاف دیگر برند ها دارای قابلیت تشخیص بو می باشد
دنومد دارای تولید یون منفی جهت باکتری زدایی در محیط می باشد
سنسور جهت نشانگر تعویض فیلتر دارد
می باشدAqi تصفیه هوا دنومد دارای قابلیت نشانگر شاخصه کیفیت هوا
این تصفیه هوا قابلیت شب برای صدای کمتر دارد
دنومد دارای تنظیم سرعت فن می باشد

دستگاه تصفیه هوا مکسی مدل KQJ
۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه هوا مکسی
این دستگاه تصفیه هوا محصول کشور ایتالیا می باشد
امروزه با وجود ویروس ها و آنفولانزهای مختلف در کشور و همچنین آلودگی هوا وجود یک تصفیه هوا الزامیست
با تصفیه هوا مکسی باید با آلودگی هوا و انواع ویروس ها در محیط خداحافظی کنیم
این دستگاه تصفیه هوا به ما کمک می کند تا نفسی راحت در محیط داشته باشیم

مشخصات دستگاه تصفیه هوا مکسی
دستگاه تصفیه هوا مکسی دارای سنسور برای تشخیص دود سیگار،باکتری و گرد وغبار می باشد
تصفیه هوا مکسی در 6 مرحله هوا را تصفیه می کند
تنها دستگاهی می باشد که 6 مرحله ای است
این دستگاه یک حالت اتوماتیک مخصوص شب دارد
تصفیه هوا مکسی قابلیت تنظیم خودرکار شدت و قدرت دارا می باشد
این دستگاه دارای قابلیت تشخیص میزان کیفیت هوا را دارا می باشد
میزان تصفیه محیط توسط این دستگاه حدود 160 متر مکعب بر ساعت می باشد
از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به بی صدا بودن آن اشاره کرد میزان صدای این دستگاه 55 دیسیبل می باشد
دستگاه تصفیه هوا مکسی دارای تشخیص حسگر بو می باشد

فیلترهای دستگاه تصفیه هوا مکسی
دستگاه تصفیه هوا مکسی دارای 6عدد فیلتر می باشد
انواع فیلتر:فیلتر اولیه،فیلتر هپا،فیلتر فوتوکاتالیست،دمای پایین،نانو و یونایزر می باشد
فیلتر اولیه این فیلتر قدرت از بین بردن ذرات با قطر 10 میکرون را دارد
فیلتر هپا:این فیلتر قدرت تصفیه هوا با 2/5 pm با قدرت تصفیه می کند
مانند موی سر،موی حیوانات و … از این قبیل است
فیلتر کربن:وظیفه این فیلتر تصفیه ترکیبات آلی می باشد
مانند بوی بد،گاز های نامطبوع،دود سیگار و اگزوز ماشین می باشد
فیلتر یونایزر:وظیفه این فیلتر پخش یون منفی در هوا می باشد
Ionizers یک روش نسبتا ارزان برای پاک کردن دود به مانند: دود سیگار هستند

دستگاه تصفیه هوا وین ایر مدل AP1101
۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تصفیه‌ هوا وین ایر «Winair»، هوا را در چهار مرحله تصفیه می‌کنند. فیلتر اولیه در مرحله‌ اول 99.9 درصد ذراتی را که قطر بیشتر از 0.28 میلی‌متر دارند، از هوا جدا می‌کند. این فیلتر، قابل‌ شست‌وشو میباشد و ذرات بزرگ‌تر مانند کرک فرش یا موی حیوانات را جذب می‌کند. در مرحله‌ 2، فیلتر قدرتمند کاتالیست دستگاه 99 درصد فرمالدئید، بنزن، دی‌متیل TVOC و الباقی گازهای مضر را تصفیه می‌کند. فیلتر کربن فعال، پوسته‌ نارگیلی سه میلی‌متری دستگاه در مرحله‌ 3 فیلتراسیون به همراه داتومایزر، مواد مضر موجود در هوا از قبیل گرد و غبار، دود، آمونیاک و فرمالدئیدهای آزاد را تا 99 درصد تصفیه می‌کند. در مرحله‌ 4 فیلتراسیون، فیلتر قدرتمند True HEPA تعبیه‌شده در دستگاه، 99.97 درصد از ریزگردهای با قطر 0.3 میکرون به بالا را تصفیه می‌کند. در پایان این 4 مرحله، ژنراتور تولید‌کننده‌ یون منفی دستگاه، 4 میلیون یون منفی را در هوا منتشر می‌کند.البته تصفیه کننده وین ایر 1101 مجهز است به نمایشگر تعویض فیلتر.

پس از انجام فیلتراسیون هوای منزل توسط دستگاه، هوایی تازه را تجربه خواهید کرد که همچون هوای کوهستان است. مطمئنا تجربه‌ تنفسی سالم در شهرهای آلوده، تجربه‌ خوشایندی خواهد بود.تصفیه‌ کننده هوای وین ایر Winair AP 1101 با داشتن دو سنسور مخصوص دود و رایحه، در صورت ایجاد هر نوع آلودگی جدید در هوا مثل دود سیگار، بلافاصله سرعت چرخش فن را افزایش می‌دهند تا با سرعتی بیشتر، حجم بیشتری از هوا تصفیه شود. یکی از مزیت‌های دستگاه‌های تصفیه‌ هوای Winair وجود نشانگر رنگی در آن‌هاست. این نشانگرها کاربر را از مواردی چون میزان آلودگی هوا و کیفیت هوای محیط آگاه می‌کنند. این دستگاه‌ها بسیار کم‌صدا هستند و نویز تولیدیشان بین 26 تا 45 دسی بل است؛ همچنین به کمک حالت ویژه‌ای که تحت‌عنوان حالت شب برای این تصفیه هوا در نظر گرفته شده است، می‌توانید تمام طول شب در محیط منزل، هوای مطبوع را بدون نگرانی از صدای زیاد در اختیار داشته باشید.این تصفیه هوا winair مصرف برق بسیار پایین در حدود 37 وات داره .تصفیه هوا وین ایر مدل AP1101، از طراحی جذاب و زیبا برخوردار بوده و تحت لیسانس کمپانی Tetramed انگلستان در چین تولید شده است ولی موتور قدرتمند تصفیه کننده هوا وین ایر ساخت نایدک ژاپن بوده که از قدرت جریان هوای 600 متر مکعب بر ساعت برخوردار است.این دستگاه با  مناسبترین قیمت در فروشگاه طب مزون عرضه میشود.

دستگاه تصفیه هوا وین ایر مدل AP1201
۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تصفیه کننده هوا AP1201 وین ایر

 

تصفیه کننده هوا وین ایر مدل AP1201

محصولی با طراحی زیبا و خوش ساخت است که با بهره گیری از فیلترهای قدرتمند و حذف آلاینده ها از هوای محیطی با مساحت 30 متر مربع، به یکی از کامل ترین و بهترین محصولات وین ایر مبدل گردیده. این دستگاه با فیلتراسیون 4 مرحله ای، طی عملکردهای خاص و حذف آلاینده هایی نظیر ویروس ها، بوی سیگار، انواع گازهای شیمیایی، بدون شک انتخاب قابل تاملی برای ایجاد هوایی سالم و لذت بخش خواهد بود. تصفیه هوا Winair AP 1201 با استفاده از بالاترین استانداردها و ایمنی در ساخت تصفیه هوا وین ایر ap1201 ، طراحی شده و از توان مصرفی حدود 37 وات و تصفیه هوای خروجی در حجم 174 تا 268 متر مکعب بر ساعت بهره می برد. همانطور که اشاره شد،تصفیه کننده هوا وین ایر مدل AP1201 با برخورداری از تکنولوژی های روز و کاربردی، طی 4 مرحله هوا را تصفیه می کند. در مرحله اول فیلتر هپا با راندمان 99.7% است که موجب نابودی ویروس ها و باکتری های موجود در فضا می باشد. فیلتر کربن فعال، تمامی ترکیبات آلی و بوهای نامطبوعی همچون بوی غذا، بوی سیگار و … را از بین می برد و سپس فیلتر فتوکاتالیست Tio2 عمل حذف و غیرفعال کردن آلاینده های ارگانیک همانند آمونیاک،بنزن، ویروس ها، سایر گازهای سمی و مضر را انجام می دهد و در مرحله بعدی، اشعه ی ماورای بنفش با توان بالا به عنوان کاتالیزور، فیلتر فتوکاتالیست وارد عمل می شود و با استریل کردن هوا، ویروس و باکتری های سر سخت را از بین می برد.