رزمکس

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

Showing all 5 results

ناموجود
تب سنج دیجیتال گوشی رزمکس مدل RA600
ناموجود

تب سنج دیجیتال گوشی رزمکس مدل RA600

.جهت سنجش دقیق با تب سنج دیجیتال گوشی رزمکس، حتما بررسی کنید قبل از هر بار سنجش پوشش میل نو و تمیز و مجرای گوش نیز تمیز باشد.
الف. پوشش میل را با چرخش در جهت عقربه ساعت در دستگاه قرار داده و سپس آن را محکم کنید.
ب. پوشش میل را با چرخش در جهت عکس عقربه ساعت باز کرده و سپس آن را آزاد کنید.
2 .دکمه ”MEM/ON ”را فشار دهید. پس از اینکه چشمک زدن علامت گوش متوقف شد و دو صدای بیپ به گوش رسید، تب سنج آماده استفاده است.
3 .برای صاف کردن مجرای گوش درتب سنج دیجیتال گوشی رزمکس

، به آرامی گوش را به عقب بکشید و میل را به صورت جمع و جوری درون مجرای گوش و به سمت غشاء پرده گوش وارد کنید تا قرائت دقیقی حاصل شود.
الف. نصب صحیح درپوش میل اندازه گیری های دقیق را تضمین می کند
ب. برای اطمینان از اندازه گیری دقیق و جلوگیری از آلودگی متقابل باتب سنج دیجیتال گوشی رزمکس، پوشش میل را پس از هربار استفاده تعویض کنید.
ج. این تب سنج باید تنها با پوشش های میل Rossmax استفاده شود، استفاده سایر پوشش ها ممکن است به با سازنده و یا توزیع سنجش اشتباه منجر شود.
4 .اندازه گیری دما باتب سنج دیجیتال گوشی رزمکس: برای به کار انداختن از انگشت اشاره استفاده کنید. دکمه “Start “را پایین نگه دارید تا یک صدای بیپ بشنوید .
5 .برای سنجش بعدی، پوشش میل استفاده شده را بردارید و از پوشش جدید استفاده کنید.
6 .خاموش کردن: چناچه دستگاه بیش از یک دقیقه بدون استفاده بماند، برای افزایش عمر باتری به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد. یا دکمه “Memory/Off/On “را حداقل به مدت 3 ثانیه فشار دهید تا دستگاه خاموش شود.
7 .هشدار دهنده تب سنج دیجیتال گوشی رزمکس : دمای سنجش بالاتر از 5.37 درجه سانتی (5.99 درجه فارنهایت) گراد است و صفحه نمایشگر چشمک می زند و 4 صدای بیب کوتاه شنیده خواهد شد. اگر دمای سنجش بالاتر از 2.42 درجه سانتی (0.108 درجه فارنهایت) گراد باشد صفحه نمایشگر عالمت “Hi “را نشان می دهد 4 صدای بیب کوتاه شنیده می شود.
الف. توصیه می شود که دمای یک گوش را 3 بار اندازه گیری کنید. چنانچه 3 دمای اندازه گیری شده متفاوت بود، بالاترین دما را انتخاب کنید.
ب. برای جلوگیری از خطر عفونت متقابل، لطفا پس از هربار استفاده، میل را طبق بخش ”مراقبت و پاکسازی“ تمیز کنید.

ناموجود
فشارسنج رزمکس مدل X5
ناموجود

فشارسنج رزمکس مدل X5

فشارسنج بازویی رزمکس X5 از لحاظ شکل ظاهری کاملا مشابه فشارسنج بازویی رزمکس X3 میباشد اما از نظر عملکردی این دو فشارسنج متفاوت میباشند. از جمله اینکه فشارسنج X5 قابلیت تشخیص فیبریلاسیون قلبی، انقباض زودرس و اندازه گیری میانگین هفتگی را دارد و بلوتوث ندارد. در حالیکه فشارسنج X3 دارای بلوتوث است

فشارسنج رزمکس x5 دارای تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) میباشد.
فشارسنج رزمکس دارای نشانگر خطر فشار خون بالا است.
فشارسنج رزمکس مجهز به تشخیص و نمایش صحیح بسته شدن کاف دور بازو میباشد.
فشارسنج دیجیتال رزمکس دارای نشانگر حرکت است .
فشارسنج رزمکس x5 قابلیت میانگین 3 اندازه گیری آخر را داراد .
فشارسنج رزمکس x5 دارای سیستم  نمایش میانگین 7 روز است.
LCDفشارسنج رزمکس x5 دارای  بزرگ78*69 میلیمترمیباشد .

فشارسنج سخنگو رزمکس مدل CF175F
۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

فشارسنج دیجیتالی رزمکس

فشارسنج « رزمکس » ( Rossmax ) مدل «CH175f» از نوع بازویی بوده و دارای قابلیت اعلام صوتی فشار، سیستم تشخیص حرکت، آشکارساز ضربان نامنظم قلب و حافظه‌ی ذخیره‌سازی 90 فشار اندازه‌گیری شده است.فشارسنج « رزمکس » ( Rossmax ) مدل «CH175f» پس از اندازه‌گیری فشار، دو عدد فشار سیستولیک و دیاسیتولیک را اعلام می‌کند. قابلیت سخنگو بودن فشارسنج برای کسانی که توانایی خواندن صفحه‌نمایش را ندارند بسیار کاربردی است.

زبان اعلام صوتی را می‌توان از بین شش زبان مختلف انتخاب کرد که خوشبختانه زبان فارسی هم جزوی از آن‌ها است. فشارسنج « رزمکس » ( Rossmax ) مدل «CH175f» به سیستم تشخیص حرکت مجهز شده است. چنانچه هنگام اندازه‌گیری فشار، دست شخص تکان بخورد علامت دست روی صفحه به نمایش درمی‌آید که نشان می‌دهد اندازه‌گیری دقیق نیست و باید دوباره انجام شود. علاوه بر این فشارسنج « رزمکس » ( Rossmax ) مدل «CH175f» مجهز به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB) است که در صورتی‌که ضربان قلب شخص نامنظم باشد روی صفحه نشان داده می‌شود.

انرژی دستگاه از چهار عدد باتری نیم قلم تأمین می‌شود.علاوه بر این می‌توان از آداپتور هم استفاده کرد که البته همراه دستگاه ارائه نمی‌شود و باید به شکل جداگانه تهیه شود. فشار اندازه‌گیری‌شده به شکل دو فشار سیستولیک و دیاسیستولیک روی صفحه به نمایش درمی‌آید. مقدار فشار اندازه‌گیری شده در کنار صفحه‌نمایش درجه‌بندی می‌شود و میزان ریسک آن توسط رنگ‌های سبز، زرد، نارنجی و قرمزی که کنار صفحه‌ است قابل‌تشخیص است.

علاوه بر فشار، تعداد ضربان قلب در دقیقه نیز نمایش داده می‌شود. حافظه‌ی دستگاه قابلیت ذخیره‌ی 90 نتیجه را دارد. علاوه بر این میانگین 3 فشار آخر نیز محاسبه شده و نمایش داده می‌شود. در صورت روشن ماندن دستگاه، پس از 60 ثانیه به شکل خودکار خاموش می‌شود. همراه دستگاه کاف دور بازو، 4 عدد باتری قلمی، دفترچه راهنما و محفظه‌ی نگه‌داری ارائه شده است.

فشارسنج « رزمکس » ( Rossmax ) مدل «CH175f» با استانداردهای انجمن فشار اروپا تطابق دارد و استاندارد AAMI را نیز کسب کرده است.به طور خلاصه فشارسنج Rossmax CH175f از نوع بازویی بوده و دارای قابلیت اعلام صوتی فشار به زبان پارسی، سیستم تشخیص حرکت، آشکارساز ضربان نامنظم قلب، ظرفیت حافظه‌ی 90 مورد، قابلیت میانگین‌گیری از 3 نتیجه‌ی آخر، درجه‌بندی ریسک فشار، کاف دور بازو 24 تا 40 سانتی‌متر و سیستم خاموشی خودکار بوده و با باتری و آداپتور قابل‌استفاده است. فشارسنج « رزمکس » ( Rossmax ) مدل «CH175f» را میتوانید از قروشگاه اینترتی طب مزون تهیه فرمایید .

ناموجود
نبولایزر رزمکس Rossmax NA100
ناموجود

نبولایزر رزمکس Rossmax NA100

نبولایزر رزمکس NA-100 مورد اعتماد ترین نبولایزر پیستونی و کمپرسوری توصیه شده توسط پزشکان برای درمان بیماری های تنفسی مانند آسم و بخصوص در کودکان و نوزادان در سراسر دنیا است. نبولایزر به طور خاص طراحی شده است تا انتقال دارو را به راحتی به ریه ها و ششها و مجاری تنفسی به وصیله استنشاق میسر کند.ماسک و یا قسمت دهانی نبولایزر رزمکس این امکان را میدهد تا بیمار به راحتی و به مدت طولانی به استنشاق ادامه دهد.

ناموجود
نبولایزر رزمکس Rossmax NB500
ناموجود

نبولایزر رزمکس Rossmax NB500

-نبولایزر رزمکس nb500 مناسب برای ذرات ریز کارآمد در درمان تنفسی
– نبولایزر رزمکس nb500 دارای شیر مخصوص قابل تنظیم
– نبولایزر رزمکس nb500 بطری نمولایزر و کم صدا
– نبولایزر رزمکس nb500 دارای گیرنده نیولایزر است
– نبولایزر رزمکس دارای کمپرسور پیستون قدرتمنداست
– نبولایزر حاوی ماسک و قطعه دهانی مخصوص کودک و بزرگسال میباشد.