ریشتر

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

Showing all 3 results

اتوسکوپ قلمی ریشتر مدل E Scope 2100-201
۲,۱۸۰,۰۰۰ تومان

اتوسکوپ قلمی ریشتر مدل E Scope 2100-201

اتوسکوپ ریشتر 2100-201 از سری اتوسکوپهای ریشتر دامنه وسیعی از انتخاب را برای کاربران از لحاظ رنگبندی، نوع نور چراغ دستگاه (معمولی خلاء 2.7 ولت، هالوژن HL2.5 ولت، زنون XL2.5 ولت و LED 3.7 ولت) وهمچنین نوع کیف یاد جعبه فراهم می آورد.
ریشتر با بیش از 60 سال تجربه در ساخت و تولید تجهیزات پزشکی ، یکی از شرکت ها پیشرو در این زمینه است موفقیت ریشتر به دلیل اعتمادی است که مشتریانش به کیفیت و ایمنی محصولاتش دارد.گارانتی محصولات ریشتر بر اساس کیفیت بالاو کسب بالاترین استانداردهای بین المللی از قبیل CE اروپا، PTB آلمان و FDA آمریکا می باشد.

اتوسکوپ وسیله ای است که پزشک از آن برای معاینات اولیه ی گوش خارجی، گوش میانی و بخشی از گوش داخلی استفاده می نماید. در قسمت سری این دستگاه یک منبع الکتریکی تولید نور برای روشن کردن مجرای گوش و یک عدسی با قدرت بزرگ­ نمایی وجود دارد. هم چنین در قسمت دسته ی آن منبع تغذیه یا باتری قرار می گیرد. اتوسکوپ E-scope 2100-201 ساخت شرکت ریشتر آلمان می ­باشد که اسپکولوم آن دائمی بوده و دارای بزرگنمایی 3 برابر می باشد.

این اتوسکوپ باتری آلکلاین دارد و نور آن در حالت های معمولی، هالوژن، فایبر اپتیک و LED تنظیم می شود. نوردهی لامپ این وسیله بین 2500 تا 5500 کلوین است. از مزایای این دستگاه اسپکولوم های دائمی با قابلیت استریل شدن است که بسیار به صرفه می باشد. هم چنین سایز این اسپکولوم ها 2، 2.5، 3، 4 و 5 میلی متر است.

ناموجود
پالس اکسیمتر اکیوریت ریشتر مدل Ri-Fox N 1905
ناموجود

 ویژگی های پالس اکسی متر انگشتی ریشتر ri-fox

پالس اکسیمتر انگشتی ریشتر آلمان با دقت بالا و قیمت نسبی بسیار مناسب برای سنجشهای حرفه ای و یا خانگی اکسیژن خون، انتخابی مناسب برای دامنه وسیعی از مقاصد پزشکی، ورزشی و یا مراقبتهای خانگی.

ناموجود
فشارسنج دیجیتال ریشتر مدل Ri-champion
ناموجود
فشارسنج دیجیتال ریشتر مدل Ri-champion طراحی جذاب ، نمایشگر LCD فوق العاده بزرگ نمایش همزمان مقادیر SYS ، DIA و ضربان قلب دارای 8 حافظه اندازه گیری و نمایش میانگین کنترل خودکار انتخاب فشار از نظر بالینی تست شده و CE مشخص شده است کیفیت بالا جنس و اتصالات بازویی طراحی شده توسط شرکت velcro