معرفی اجمالی محصول

چشم بند یک طرفه بزرگسال طب و صنعت

چشم بند یک طرفه بزرگسال طب و صنعت

محافظت از چشم و پلک در برابر نور، گرد و غبار و جلوگیری از عملکرد یک چشم

چشم بند یک طرفه بزرگسالان بنا به تشخیص و تجویز پزشک استفاده شود

چشم بند یک طرفه بزرگسالان ضد حساسیت است.

چشم بند یک طرفه بزرگسالان طب و صنعت قابل شستشو است.

هشدار:

1- در صورتی که این محصول توسط افراد دارای بیماری‌های پوستی استفاده گردیده است، نباید توسط فرد دیگری مورد استفاده مجدد قرار گیرد.

2- این محصول استریل نمی‌باشد.

شما میتوانید چشم بند یک طرفه بزرگسالان طب و صنعت را از فروشگاه اینترنتی طب مزون تهیه فرمایید .

 

توضیحات

چشم بند یک طرفه بزرگسال طب و صنعت

مناسب : بزرگسالان

کد محصول : 87400

سایز بندی : تک سایز

محافظت از چشم و پلک در برابر نور، گرد و غبار و جلوگیری از عملکرد یک چشم

بنا به تشخیص و تجویز پزشک استفاده شود

ضد حساسیت

قابل شستشو

اطلاعات فروشنده

  • فروشنده: neo
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است!
پشت کمری طبی طرح ماساژور دکتر بیست (مموری فوم)
۲۶۵,۰۰۰ تومان

چرا باید از پشت کمری طبی استفاده کنیم؟

در حالت نشستن ستون فقرات باید حالت S شکل خود را حفظ کند،اکثر صندلی ها به دلیل پر نکردن گودی کمر این حالت را در بر نمیگیرند وباعث ایجاد ناهنجاری های ستون فقرات در هنگام نشستن میشود همچنین باعث ایجاد فشار بر روی ستون فقرات که موجب دردهای کمر، گرفتن عضلات، آرتـروز و فتق دیسک میشود. به همین خاطر نشستن های طولانی مدت در حالت غیر استاندارد می تواند مشکلات جدی ای برای فرد ایجاد کند.

پشت کمری های طبی با پشتیبانی کامل از قوس کمر باعث می شودحالت S شکل ستون فقرات موقع نشستن حفظ شود، همین امر موجب کاهش فشار وارده بر ستون فقرات می شود و جلوگیری از آرتروز و فتق دیسک، درد عضلات پشت و کمر را در پی دارد.
این مدل پشت کمری از فوم مموری ساخته شده، مموری فوم با توجه به فشاری که وارد می شود تغییر شکل می دهد و حالت کمر شما را میگیرد .

پشت کمری دکتر بیست از مموری فوم ساخته شده و برای پرکردن گودی کمر و اصلاح وضعیت نشستن در محیط کار استفاده می‌شود، که به شما کمک می‌کند هنگام نشستن طولانی‌مدت روی صندلی، کمتر به کمرتان فشار وارد شود.
این مدل پشت کمری دکتر بیست از فوم مموری ساخته شده، مموری فوم با توجه به فشاری که وارد می شود تغییر شکل می دهد و حالت کمر شما را میگیرد.

شما میتوانید با 2 بند بلندی که در این مدل تعبیه شده در هر نوع صندلی اداری و خودرو در بهترین حالت ممکن قرار دهید تا کاملا با کمر شما منطبق باشد.
پارچه استفاده شده ی این محصول از نوع تنفسی بوده تا باعث تعریق کمتر در استفاده های طولانی مدت شود همچنین به راحتی هرچه تمام تر می توانید رویه را جدا کنید تا شستشوی آن را انجام دهید.

 

ترالی اورژانس
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

ترالی اورژانس پنج کشو

در بیمارستان ها و در حالت کلی در هر اورژانس باید یک ترالی مجهز به داروها و تجهیزات مرتبط پزشکی موجود باشد. که به آن ترالی ۵ کشو اورژانس گفته می شود. ترالی اورژانس یک واحد متحرک با هدف حیاتی برای احیای قلبی و ریوی طراحی و ساخته می شود.

پس از پیاده سازی و اجرای قانون ارتقا سطح کیفی و کمی تجهیزات تاسیساتی مراکز درمانی با عنوان خدمات هتلینگ بیمارستانی، انواع مختلفی از تجهیزات بیمارستانی از قبیل سینک بیمارستانی، پایه سرم و تخت معاینه و تجهیزات استیل اتاق عمل و… به مراکز بهداشتی و درمانی در سرتا سر کشور اضافه شد.

یکی از انواع مهم تجهیزات بیمارستانی که کاربرد بسیار زیادی هم دارد و هم چنین جهت بهبود اوضاع و شرایط بیماران بسیار بسیار حیاتی میباشد ترالی ۵ کشو اورژانس نام دارد. ترالی از انواع تجهیزات بیمارستانی ضروری میباشد که کاربردی دو جهته دارد.

مجهز کردن کلیه مراکز درمانی به تجهیزات بیمارستانی از قبیل ترالی، علاوه بر آن که باعث رفاه حال بیماران (چه بیماران اورژانسی و چه بیماران سرپایی) میشود، باعث تسریع و بهبود در عملکرد پرستاران و پرسنل مراکز درمانی و اورژانس ها نیز میشود، چرا که پرستاران با بهره گیری از ترالی به راحتی میتوانند به مجموعه ی کاملی از مهم ترین داروهای حیاتی و اورژانسی بیماران دسترسی داشته باشند. و این امر مهم در سرعت کار پرستاران و احیای بیماران در شرایط اورژانسی بسیار مهم می باشد.

ترالی ها در برگیرنده انواع تجهیزات ضروری و حیاتی می باشد که هنگام ورود بیمار به مراکز درمانی و اورژانسی باید در دسترس پزشک و پرستاران و پرسنل می باشند تا در کمترین زمان ممکن ارائه ی خدمات را آغاز نمایند.

ترالی ۵ کشو اورژانس

ماساژور بدن با حرارت مادون قرمز  infrared massager
۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ماساژور و خواص اشعه مادون قرمز

درابتدا باید اشاره داشت که رنگ سرخ طولانی ترین طول موج را دارا میباشد.
تابش مادون قرمز و یا همان فروسرخ طول موجی بین 750 نانومتر و 1 میلی متر دارد.
گرمایی که ما از خورشید بر روی پوست خود احساس میکنیم همان تشعشعات مادون قرمز میباشد.
از مادون قرمز استفاده های کاربردی زیادی میشود که میتوان از آنها به موارد زیر اشاره داشت:
تنظیم دما از راه دور، موارد کاربردی نظامی مانند رهگیری هدف، پیش بینی وضعیت آب و هوا و برای درمان برخی بیماریها.
حتی برای گرم کردن منزل نیز میتوان از این تشعشعات بهره برد.

مدل های مختلفی از ماساژور دارای مادون قرمز موجود میباشد و از آنها میتوان برای :
درمان دردهای ماهیچه ای، مفصلی، استراحت ماهیچه ای و افزایش خون رسانی بهره برد.
در ادامه توضیح مختصری در رابطه با فواید مادون قرمز از نظر طبی را به شما ارائه میدهیم :

تسکین درد:

ماساژور دارای مادون قرمز با اعمال حرارت ملایم توسط دستگاه بواسطه اثر تسکینی بر روی پایانه های عصبی، حسی و سطحی همچنین به دلیل بالا رفتن فشار خون و متفرق شدن متابولیتها جمع شده در بافتها موجب تسکین درد میشود.

بازیابی عضلات :

ماساژور دارای مادون قرمز با تابش اشعه مادون قرمز به درمان اسپاسم و استراحت عضلات منجر میگردد.
همچنین استفاده مداوم و اصولی ازآن از اسپاسم و گرفتگی عضلات جلوگیری مینماید.

خون رسانی بهتر با مادون قرمز :

یکی از مهمترین فوایدماساژور دارای مادون قرمز  طبی در ماساژور ها افزایش جریان خون میباشد.
حرارت دهی توسط مادون قرمز موجب افزایش گردش خون شده و موجب بهبود زخمهای سطحی و عفونت های پوستی میگردد.
این پرتو در درمان مفصل آرتوریتی و ضایعات التهابی نیز مفید میباشد.

خواص فیزیولوژیکی :

خواص اشعه مادون قرمز در ماساژور ها به صورت فیزیولوژیکی بسیار سودمند بوده و تاثیرات فوق العاده را برای فرد به ثمر می آورد.
اشعه مادون قرمز اگر به میزان اصولی و نه بیش ازحد استفاده شود موجب گرم شدن پوست و نسج سلولی زیر جلدی میشود.
در نتیجه اتساع رگهای زیرپوستی سبب : تسهیل اعمال فیزیولوژیکی پوست میشود و حتی از راه عکس العمل پوستی در بهبودی حال عمومی نیز میتواند موثر باشد.
تسکین درد نیز از دیگر ویژگی های این اشعه میباشد. که در نتیجه همان اتساع عروق، رفع سموم و تغذیه بافت ها صورت میپذیرد.

ناموجود
دستگاه بخور سرد و گرم امپریال AH600
ناموجود
دستگاه بخور سرد و گرم امپریال AH600 طراحی زیبا و مدرن مخزن 6 لیتری مناسب برای مرطوب کردن فضاهای داخلی بزرگ حداکثر بخار خروجی 600 میلی لیتر در ساعت قابلیت تنظیم میزان بخار خروجی بخور دو کاره با قابلیت تولید بخور سرد و داغ قابلیت استریلزه کردن آب درون مخزن و ایحاد بخار استرلیزه کردن [...]
گرم کن شیشه شیر چیکو مدل6783
۸۵۰,۰۰۰ تومان

گرم کن شیشه شیر چیکو chicco

یکی از گرم کن شیشه شیر چیکو مدل 6783 برای گرم گردن شیشه شیر نوزاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس این محصول از پلی پروپیلن است. محصول حاضر فقط یک جایگاه برای گرم کردن بطری یا شیشه شیر دارد. برای کار کردن با این گرم‌کن تنها لازم است 20 تا 80 میلی‌لیتر درون آن آب بریزید. گرم کردن شیشه شیر با توجه به دمای آن 3.5 تا 19 دقیقه زمان میبرد. رساندن شیر به دمای مناسب برای استفاده‌ی نوزادان یکی از دغدغه‌های والدین است که با استفاده از این دستگاه، تنها با فشردن یک دکمه به دمای مورد نظرشان می‌رسند. (Chicco ) یک شرکت چند ملیتی است که در حال حاضر در بیش از 170 کشور دنیا دفاتر توزیع دارد. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه‌ی تولید و توسعه‌ی وسایل مراقبت از نوزادان فعالیت دارد. با توجه به رعایت جزییات و استاندارد‌های لازم در این زمینه، این شرکت توانسته اطمینان مشتریان خود را جلب کند.

 

محصول ضد عفونی کننده بتادین فارمادین مدل NK3800 حجم 3800 میلی لیتر
تماس بگیرید

محصول ضد عفونی کننده بتادین فارمادین

بتادین (پوویدون ـ آیودین)، محلولی ضدعفونی‌کننده موضعی می‌باشد که به دو نوع سبز و قهوه‌ای تقسیم می‌شوند و هر دوی آن‌ها کاربرد گسترده‌ای در پزشکی دارند. از بتادین در از بین بردن باکتری هایی که ممکن است پوست را عفونی کنند استفاده می‌شود و از آن به عنوان محلول ضدعفونی‌کننده برای شستشوی قبل و بعد از جراحی، درمان و پیشگیری از عفونت زخم، جراحت، بریدگی و همچنین برای درمان عفونت‌های مربوط به زخم بستر و زخم دکوبیتوس استفاده می‌شود. این محصول حاوی آنتی بیوتیک‌هایی است که سبب کاهش یا توقف رشد باکتری ها در ناحیه آسیب دیده شده و بدین صورت مانع از عفونت در آن محل می‌شود. در واقع بتادین ترکیبی برای درمان زخم‌های جزئی (به عنوان مثال، بریدگی، سوزش، سوختگی و …) بوده و برای کمک به پیشگیری یا درمان عفونت‌های خفیف پوستی استفاده می‌شود. این ماده شیمیایی به هیچ عنوان نباید داخل حفره زخم ریخته شود، بلکه باید آن را اطراف حفره زخم استفاده کرد. زیرا حاوی ید بوده که به شدت برای سلول‏ های زایا و ترمیم‏‌کننده زخم کشنده است. همچنین باید توجه کرد که در سوختگی‌ها به هیچ عنوان از بتادین استفاده نشود. بتادین عضو ثابت جعبه کمک‌های اولیه می‌باشد و وجود آن در هر خانه ای شدیدا توصیه می‌گردد.