معرفی اجمالی محصول

فشارسنج عقربه ای بایوتک مدل KTJ-20

فشارسنج عقربه ای بایوتک همراه گوشی

یکی از معاینه هایی که باید به‌طور دوره‌ای انجام شوند، اندازه‌گیری فشار خون است. برای اندازه‌گیری فشارخون با استفاده از فشارسنج‌ بازویی بایوتک KTJ-20، باید گوشی‌ همراه آن را روی دست فرد قرار داد و کاف (کیسه‌ی برزنتی دو لایه) را به دور بازو پیچاند. با رساندن هوا از طریق پمپ کوچک به محفظه‌ی کاف، جریان خون کند می‌شود و سپس پیچاندن آرام اهرم کنار صفحه‌ی عقربه‌ای، میزان فشار خون را روی صفحه‌ی آن مشخص می‌کند. بنابراین اگر به دنبال یک فشار سنج بازویی برای مصارف خانگی هستید، KTJ-20 انتخاب مناسبی است.

توضیحات

فشارسنج عقربه ای بایوتک مدل KTJ-20

  • نوع کاربری: خانگی
  • حافظه ذخیره نتایج: بله
  • سنجش ضربان قلب: دارد
  • تأمین انرژی از راه: باتری
  • مکانیزم: عقربه‌ای

اطلاعات فروشنده

  • فروشنده: neo
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است!
ناموجود
ترازو دیجیتال امرن BF212
ناموجود

ترازو دیجیتال امرن BF212

داشتن وزن ایده‌آل آرزوی اکثر افراد است چون وزن ایده‌آل، خوش اندامی و پس از آن حس خوب زیبا بودن را به فرد می‌بخشد. رسیدن به وزن مناسب و یا نگه داشتن وزن در اندازه‌ی مشخص، کار آسانی نیست و به اندازه‌گیری مداوم نیاز دارد. ابزاری که از گذشته تا کنون برای کنترل وزن در دسترس ما قرار گرفته، ترازو است. هرچند که ترازو در گذشته تنها برای اندازه‌گیری وزن بوده، ولی امروزه به قابلیت‌هایش افزوده شده و می‌توان برای موارد دیگری در زمینه پایش سلامت از آن استفاده کرد، در واقع این طیف از قابلیت‌ها مواردی هستند که خود می‌توانند به‌صورت دستگاه‌های جداگانه وجود داشته باشند اما با پیشرفت فناوری در قالب ترازو گنجانده شده‌اند.

 ترازو دیجیتال امرن BF212 یک ترازوی حرفه‌ای، ساخت شرکت امرن (Omron) است. این محصول تنها به یک باتری قلمی برای راه‌اندازی نیاز دارد. برای این ترازو سیستم خاموشی خودکار در نظر گرفته شده است، بدین معنی که پس از پایین آمدن، ترازو خاموش می‌شود. یکی از قابلیت‌هایی که ترازو دیجیتال امرن BF212 را در رده‌ی ترازوهای حرفه‌ای قرار می‌دهد، اندازه‌گیری شاخص‌های سلامتی از قبیل میزان چربی بدن و توده‌ی ماهیچه است. همچنین این مدل با استفاده از سیستم BMI می‌تواند وزن ایده‌آل فرد را با توجه به اندازه‌ی قد تعیین کند. بنابراین اگر به دنبال یک ترازوی حرفه‌ای برای اندازه‌گیری وزن و شاخص‌های سلامتی هستید، ترازو دیجیتال امرن BF212 می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

ناموجود
شستشو دهان آبی واتر اسپلش مدل RST-5101
ناموجود

شستشوی دندان آبی همراه واتراسپلش RST-5101

این امکان را به کاربر می دهد که به راحتی جریان آب را کنترل نموده و به همه نقاط دهان به راحتی دسترسی داشته باشد.
فشار پالسی ذرات آب ایجاد شده توسط واترجت، عمق پاکت لثه را بیشتر از نخ دندان طی می کند که سبب تمیزی بیشتر می شود.
جایگزینی بهتر از واترجت های دندانی جهت تمیز کردن دندان ها و براکت ها در بیماران تحت درمان ارتودنسی وجود ندارد.
اسفاده از دستگاه شستشو دهان وانر اسپلش بسیار مطمئن و موثر جهت رعایت بهداشت و کاهش باکتریها در اطراف ایمپلنت ها می باشد.
واتر اسپلش برای کاهش بیماریهای پریودتنال بیماران دیابتی بسیار موثر است.
استفاده مستمر و روزانه از واترجت های دندانی، باعث کاهش التهاب و خونریزی لثه می شود.
به بیماران به طور موثری جهت کاهش باکتری های زیر لثه ای کمک می کند که این امر موجب کاهش بالقوه عفونت های پریودتنال و لثه ای می شود فشارپالسی آب موجب ایجاد فاز فشار و استراحت شده
که این امر منجر به خروج باکتری ها از پاکت لثه می شود.
بالش طبی بارداری زیکلاس مد مدل ZYK-PC
۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
بالش طبی بارداری زیکلاس مد مدل ZYK-PC راحتی خواب در دوران بارداری حمایت عضلات پشت و ستون فقرات هنگام خواب حفظ فاصله بین زانوان برای جلوگیری از دردهای لگنی نگهداری سر و شکم در زاویه و وضعیت مناسب کاهش درد شانه و گردن امکان تطبیق با هر نوع حالت خواب و تغییر وضعیت کنترل فشار [...]
ناموجود
زیرنشیمن طبی دکتر بیست مدل رینگ
ناموجود
زیرنشیمن طبی دکتر بیست مدل رینگ ابعاد : 44 * 8 سانتی متر جنش محصول : فوم دارای روکش قابل شستشو روکش قابلیت انتقال جریان هوا مناسی برای استفاده در زمان های طولانی جلوگیری از درد های نشیمنگاهی هنگام نشستن. نشـســتن راحــــت. قابل استـفاده در خانه، محیط کار و خـودرو. پارچه تنفسی برای تعریق کمتر. [...]
ناموجود
تب سنج دیجیتال گوشی رزمکس مدل RA600
ناموجود

تب سنج دیجیتال گوشی رزمکس مدل RA600

.جهت سنجش دقیق با تب سنج دیجیتال گوشی رزمکس، حتما بررسی کنید قبل از هر بار سنجش پوشش میل نو و تمیز و مجرای گوش نیز تمیز باشد.
الف. پوشش میل را با چرخش در جهت عقربه ساعت در دستگاه قرار داده و سپس آن را محکم کنید.
ب. پوشش میل را با چرخش در جهت عکس عقربه ساعت باز کرده و سپس آن را آزاد کنید.
2 .دکمه ”MEM/ON ”را فشار دهید. پس از اینکه چشمک زدن علامت گوش متوقف شد و دو صدای بیپ به گوش رسید، تب سنج آماده استفاده است.
3 .برای صاف کردن مجرای گوش درتب سنج دیجیتال گوشی رزمکس

، به آرامی گوش را به عقب بکشید و میل را به صورت جمع و جوری درون مجرای گوش و به سمت غشاء پرده گوش وارد کنید تا قرائت دقیقی حاصل شود.
الف. نصب صحیح درپوش میل اندازه گیری های دقیق را تضمین می کند
ب. برای اطمینان از اندازه گیری دقیق و جلوگیری از آلودگی متقابل باتب سنج دیجیتال گوشی رزمکس، پوشش میل را پس از هربار استفاده تعویض کنید.
ج. این تب سنج باید تنها با پوشش های میل Rossmax استفاده شود، استفاده سایر پوشش ها ممکن است به با سازنده و یا توزیع سنجش اشتباه منجر شود.
4 .اندازه گیری دما باتب سنج دیجیتال گوشی رزمکس: برای به کار انداختن از انگشت اشاره استفاده کنید. دکمه “Start “را پایین نگه دارید تا یک صدای بیپ بشنوید .
5 .برای سنجش بعدی، پوشش میل استفاده شده را بردارید و از پوشش جدید استفاده کنید.
6 .خاموش کردن: چناچه دستگاه بیش از یک دقیقه بدون استفاده بماند، برای افزایش عمر باتری به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد. یا دکمه “Memory/Off/On “را حداقل به مدت 3 ثانیه فشار دهید تا دستگاه خاموش شود.
7 .هشدار دهنده تب سنج دیجیتال گوشی رزمکس : دمای سنجش بالاتر از 5.37 درجه سانتی (5.99 درجه فارنهایت) گراد است و صفحه نمایشگر چشمک می زند و 4 صدای بیب کوتاه شنیده خواهد شد. اگر دمای سنجش بالاتر از 2.42 درجه سانتی (0.108 درجه فارنهایت) گراد باشد صفحه نمایشگر عالمت “Hi “را نشان می دهد 4 صدای بیب کوتاه شنیده می شود.
الف. توصیه می شود که دمای یک گوش را 3 بار اندازه گیری کنید. چنانچه 3 دمای اندازه گیری شده متفاوت بود، بالاترین دما را انتخاب کنید.
ب. برای جلوگیری از خطر عفونت متقابل، لطفا پس از هربار استفاده، میل را طبق بخش ”مراقبت و پاکسازی“ تمیز کنید.

دستگاه تصفیه هوا وین ایر مدل AP1201
۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تصفیه کننده هوا AP1201 وین ایر

 

تصفیه کننده هوا وین ایر مدل AP1201

محصولی با طراحی زیبا و خوش ساخت است که با بهره گیری از فیلترهای قدرتمند و حذف آلاینده ها از هوای محیطی با مساحت 30 متر مربع، به یکی از کامل ترین و بهترین محصولات وین ایر مبدل گردیده. این دستگاه با فیلتراسیون 4 مرحله ای، طی عملکردهای خاص و حذف آلاینده هایی نظیر ویروس ها، بوی سیگار، انواع گازهای شیمیایی، بدون شک انتخاب قابل تاملی برای ایجاد هوایی سالم و لذت بخش خواهد بود. تصفیه هوا Winair AP 1201 با استفاده از بالاترین استانداردها و ایمنی در ساخت تصفیه هوا وین ایر ap1201 ، طراحی شده و از توان مصرفی حدود 37 وات و تصفیه هوای خروجی در حجم 174 تا 268 متر مکعب بر ساعت بهره می برد. همانطور که اشاره شد،تصفیه کننده هوا وین ایر مدل AP1201 با برخورداری از تکنولوژی های روز و کاربردی، طی 4 مرحله هوا را تصفیه می کند. در مرحله اول فیلتر هپا با راندمان 99.7% است که موجب نابودی ویروس ها و باکتری های موجود در فضا می باشد. فیلتر کربن فعال، تمامی ترکیبات آلی و بوهای نامطبوعی همچون بوی غذا، بوی سیگار و … را از بین می برد و سپس فیلتر فتوکاتالیست Tio2 عمل حذف و غیرفعال کردن آلاینده های ارگانیک همانند آمونیاک،بنزن، ویروس ها، سایر گازهای سمی و مضر را انجام می دهد و در مرحله بعدی، اشعه ی ماورای بنفش با توان بالا به عنوان کاتالیزور، فیلتر فتوکاتالیست وارد عمل می شود و با استریل کردن هوا، ویروس و باکتری های سر سخت را از بین می برد.

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

دستگاه فشارسنج امرن مدل M6
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

فشارسنج امرن

مدل M6

فشارسنج بازویی M6 دستگاهی با صفحه نمایش بزرگ است که علاوه بر میزان فشارخون، ضربان قلب، تاریخ و ساعت را نیز نشان می‌دهد. این دستگاه برای 2 کاربر به طور مجزا طراحی شده که قابلیت ضبط
100 تست متوالی را برای هریک دارد و مجموعا دارای 200 حافظه می‌باشد.
این مدل گزینه ای است مناسب برای افرادی که در خانه چند بیمار مبتلا به فشارخون دارند و خواهان داشتن دستگاهی با امکان ذخیره‌ی نتایج تست هستند
کاف این دستگاه مناسب سایز بازوی 22 تا 42 سانتی متری است که ابعادی ایده آل در این سری محصولات است.
M6 به دلیل بازویی بودن فشارسنجی دقیقتر به نسبت نمونه های مچی است و علاوه بر استفاده‌ی عوام مناسب برای بیمارانی مبتلا به فشارخون است که می‌خواهند در هر جا و زمان وضعیت خود را تحت
کنترل داشته باشند.
M6 تنها با باتری قلمی تغذیه شده و با آداپتور قابل شارژ شدن نیست.
فشارسنج دیجیتال بی ول مدل Pro33
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

این محصول توسط شرکت B.Well swiss AG در کشور سوئیس طراحی شده است

و مراحل تایید و نظارت را پشت سر گذاشته است .

دارای گواهینامه  ISO 13485:2016 میباشد .

مطابق با دستورالعمل و استانداردهای تجهیزات پزشکی 93/42/EEC میباشد